1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52585

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-29, 08:28   Temat: DRP mojej drugiej połowy
kaska.k80, Kasiu bardzo mi przykro... Przyjmij wyrazy współczucia ::rose:: ::rose::
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52585

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-12-23, 20:34   Temat: DRP mojej drugiej połowy
kaska.k80 tobie też spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam serdecznie
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52585

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-12-10, 12:17   Temat: DRP mojej drugiej połowy
kaska.k80 to są trudne wybory. W większości chory wolałby być w domu, w swoim znanym otoczeniu. Nie bierze jednak pod uwagę że nie zawsze to jest możliwe. I trudno to mieć komuś za złe bo skrajnych przypadkach myśli się wyłącznie o sobie.
kaska.k80 napisał/a:
Wiem, że jest to brutalne, ale niestety prawdziwe. Dla mnie też jest to bardzo ciężka sytuacja.
Napewno jest ciężko. Ale przecież robisz co się da. Trzymaj się.
Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 2018-12-10, 12:18 ]
kaska.k80 napisał/a:
Nie dostaje też żadnych leków na uspokojenie ani wyciszenie.
O tym bym pomyślała.
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52585

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-10-05, 08:53   Temat: DRP mojej drugiej połowy
kaska.k80 napisał/a:
Martwi mnie jednak to, że nie leczą go dalej, że dostał 6 kursów chemii i przerwa aż znowu ruszy
Takie są standarty.
Cytat: Standardowe leczenie chemioterapią obejmuje podanie 4–6 cykli chemioterapii co 21 dni.
źródło: http://stowarzyszenieradi...g.pl/rak-pluca/

kaska.k80 napisał/a:
A jak ruszy? To co wtedy?
Cytat: Leczenie nawrotu choroby po wcześniejszej chemioterapii lub radiochemioterapii zależy od skuteczności postępowania pierwszej linii oraz stanu sprawności pacjenta. Jeśli nawrót nastąpił po upływie przynajmniej 3 miesięcy od zakończenia wcześniejszej chemioterapii, która przyniosła obiektywną odpowiedź, podejmuje się próbę ponownego zastosowania pierwotnego schematu.
To samo źródło co powyżej.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52585

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-10-04, 08:54   Temat: DRP mojej drugiej połowy
kaska.k80 napisał/a:
Wnioski: w porównaniu z badaniem poprzednim - SD z dalszym zmniejszaniem masy guza i przerzutów.
To dobrze. Oby jak najdłużej.
kaska.k80 napisał/a:
Pacjent funkcjonuje nadal samodzielnie.
I tym się trzeba teraz cieszyć. Niestety przy raku niewiele jest punktów radosnych jest, więc łap co możliwe.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52585

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-01-26, 08:47   Temat: DRP mojej drugiej połowy
kaska.k80 napisał/a:
Nie wiem co o tym myśleć - czyżby guz ruszył? :cry:
Narazie nie spekuluj bo nic nie wiadomo. Zgaga może być u narzeczonego z różnych powodów. W końcu ma za sobą bardzo agresywne leczenie które ma wpływ na cały organizm. Poproście lekarza o coś na złagodzenie objawów i czekajcie na badania kontrolne. Wtedy się wyjaśni jak leczenie podziałało.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group